صلح پرواز میانمار نیروی هوایی روز چهارشنبه

صلح: پرواز میانمار نیروی هوایی روز چهارشنبه نیروی دریایی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کار شفر جهت فصل تازه سخت است ، استقلال در نقل و انتقالات عقب ماند

کاپیتان سابق تیم استقلال با انتقاد از عملکرد مسئولان این تیم در نقل و انتقالات گفت: بی تعارف بگویم کار شفر در فصل تازه خیلی سخت است. 

کار شفر جهت فصل تازه سخت است ، استقلال در نقل و انتقالات عقب ماند

استقلال در نقل و انتقالات عقب ماند/ کار شفر جهت فصل تازه سخت است

عبارات مهم : استقلال

کاپیتان سابق تیم استقلال با انتقاد از عملکرد مسئولان این تیم در نقل و انتقالات گفت: بی تعارف بگویم کار شفر در فصل تازه خیلی سخت هست.

مهدی پاشازاده در گفتگو با مهر، در خصوص شرایط تیم استقلال اظهار داشت: ما که در کلوب نبودیم ببینیم مسئله این تیم کجاست، ولی مسئله هرچه بود تیم ضرر کرد. آنها وقت خوب را در پیش فصل از دست دادند و نتوانستند تیم ببندند. تیم بستن آن هم در استقلال و پرسپولیس آنطور که از بیرون می بینیم راحت نیست. بعضی از دوستان فکر می کردند چون نام تیم استقلال است خیلی راحت می توانند ستاره ها را حفظ کنند و یا هر بازیکنی که می خواهند را به خدمت بگیرند که دیدند اینطور نبود. ولی زمانی متوجه این عنوان شدند که استقلال یک دوره کامل پیش فصل را از دست داد.

وی افزود: هر تیمی جهت آن که فصل را خوب شروع کند باید یک پیش فصل خوب داشته باشد. عملکرد کلوب در نقل و انتقالات خوب نبود. با فرض این که حتی اگر تیام و جباروف هم تمدید کنند و همین امروز به تمرینات اضافه شوند، باز هم مقایسه بازیکنانی که از این تیم جدا شدند با بازیکنانی که اضافه شدند نشان می دهد که در عالی ترین شرایط روند، روند مثبتی نبوده هست. یاد آوری می کنم از این تیم امید نورافکن، امید ابراهیمی و سید مجید حسینی که هر کدام یک ستون بودند جدا شدند.

کار شفر جهت فصل تازه سخت است ، استقلال در نقل و انتقالات عقب ماند

کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: هفته های اولیه جهت تیمی که قرار است مدعی قهرمانی باشد خیلی تعیین کننده هست. کار شفر در هفته های اول لیگ با این پیش فصلی که گذراند خیلی سخت است و اگر بتواند در هفته های اولیه نتیجه های مورد نیاز را بگیرد واقعا کار بزرگی کرده است.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: جدا از هر اتفاقی که تاکنون در این تیم افتاده، من امیدوارم تحولاتی که در این تیم اتفاق افتاده به سود آن باشد و به زودی شاهد روزهای خوب این تیم باشیم.

کاپیتان سابق تیم استقلال با انتقاد از عملکرد مسئولان این تیم در نقل و انتقالات گفت: بی تعارف بگویم کار شفر در فصل تازه خیلی سخت است. 

پاشازاده که هدایت تیم فوتبال بادران را در لیگ دسته اول بر عهده دارد در خصوص شرایط تیمش اظهار داشت: استخوانبندی تیم را جهت فصل بعد به طور کلی عوض کردن دادیم و تعداد کمی از بازیکنان فصل گذشته را حفظ کردیم. علی خسرو نژاد، کریم اسلامی و یکی دو بازیکن دیگر را حفظ کردیم و به جز آنها بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفتیم که شاخص ترین آنها حمید علی عسگر، مجتبی روشنگر، مجتبی رمضانی، اویس کردجهان و رضا نورمحمدی هستند.

سرمربی تیم بادران در ادامه اضافه کرد: این تیم در دو فصل گذشته تا هفته های نهایی شانس افزایش به لیگ برتر داشت که آن را از دست داد و ما تلاش می کنیم تا در صورت مهیا بودن بستر امسال با این تیم به لیگ برتر افزایش کنیم.

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | بازیکنان | نقل و انتقالات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs